Opublikowany
Komentarze Żadne

Nowy dodatek do gry Hearthstone wyjdzie najprawdopodobniej w połowie kwietnia b.r. W kuluarach mówi się o dacie 19 kwietnia jako najprawdopodobniejszej. Nowy dodatek przyniesie nową mechanikę Rush, Echo a wątek główny oprze się o liczby parzyste i nieparzyste.

Autor
Kategorie ,

Opublikowany
Komentarze Żadne

Google is fine. I’m not telling that Google is evil, but the real dominance of Google Era has to end. My problem is that I’ve found out that my Facebook and Google accounts are chasing me. That is enough I said.

The difficult is that I’ve got to move out from Google / Facebook to another one or two services. I choose wisely.

Virtual data is like clouds and it perish with ease. I need to find out a reliable place to store my so I’ve to find out a possible way to make it a metal-concrete. I choose wisely and decide to move out from Goolge / Facebook / Twitter dimension to a close and reliable one.

I’ve found out that I’m unable to speak german-tree languages properly so I decide to move to my ancestry. I consider polish and russian services as a metal-concrete for my future panel. I know of Yandex and Onet is one of the most experienced services of this kind (and also an owner of PCLab.pl computer science community, Page).

Autor
Kategorie

Opublikowany
Komentarze Żadne

Wszystko wskazuje na to, że nowy produkt chińskiego koncernu Huawei Technologies Co. Ltd jest szybszy od flagowego produktu Apple iPhone 6s. Pierwszy rzetelny benchmark został przeprowadzony przez renomowany serwis technologiczny Anandtech.

Przeprowadzone w siedzibie głównej w Shenzen testy nowego phabletu Huawei okazały się interesujące. Wyposażony w nowy chipset Kirin 950 produkt w kilku przypadkach okazał się lepszy nawet od iPhone 6s! Zabawne, że jeszcze dwa lata temu flagowy produkt chińskiego koncernu nie posiadał jeszcze wbudowanej obsługi 4G.

Nowy, 8-calowy Mate 8 koncentruje się na osiągach. Chińczycy twierdzą, że dzięki zastosowaniu własnych rozwiązań elektronicznych ich bateria ładuje się o 5% szybciej niż w przypadku Apple iPhone 6s Plus a po jej pełnym naładowaniu powinna wystarczyć na dwa i pół dnia zwykłego użytkowania lub półtora dnia intensywnego.

Phablet Huawei został wyposażony w najnowszą wersję systemu Android Marshmallow 6.0. Ogólnie rzecz biorąc to Mate 8 czerpie inspiracje z innego produktu koncernu – Mate S, ale pozostaje w sferze produktów nieekskluzywnych. Ekran Mate 8 wygląda też nieco lepiej od Mate S i jest jedną z jego największych zalet.

źródła:
1. http://www.theregister.co.uk/2016/01/06/huawei_mate_8_handson/
2. http://www.anandtech.com/show/9878/the-huawei-mate-8-review/4

Autor
Kategorie

← Starsze Nowsze →